Kde kúpiť MASTER i252 carbon

Kde kúpiť MASTER i252 carbon

  • Kvalitné tovar
  • Populárna e-shop
  • Skladom
Produkt už nie je dostupný.

Špecifikácie, popis a vlastnosti produktu

Popis výrobku: Infrasauny MASTER i252 carbon
Infrasauna MASTER i252 s karbónovými vykurovacími telesami je určená pre 2 osoby. Je vyrobená z kanadského jedlovca. O svetlo sa postará vnútorné osvetlenie. Má zabudované rádio a ionizátor. Infrasaunovanie má jednoznačne blahodárne účinky na naše zdravie. Pravidelnou návštevou infrasauny posilňujete imunitný systém, hĺbkové teplo vstrebané naším telom zvyšuje krvný obeh, lepšie sa prekrvuje naša pleť a zvyšuje sa tepová frekvencia - rovnako tak ako u pasívneho tréningu, alebo pri rozcvičke, ktorá je pre telo tak dôležitá pred akýmkoľvek športom. Aj preto sú infrasauny doporučované športovcom. Infrasauna je zdraviu prospešná forma termoterapia. Pobyt v infrasaune výrazne pomáha spaľovať kalórie a tým redukuje telesnú váhu. Pri 30 minútovom pobyte v infrasaune sa spáli cca 600-700 kalórií. Kabínu infrasauny je možné umiestniť prakticky kamkoľvek do interiéru. Má nízku spotrebu elektrickej energie a je úplne vhodným doplnkom vášho domáceho wellness centra. Pri pravidelným používaní infrasauny budete mať pocit dokonalej telesnej i psychickej pohody. Technické dáta:   určené pre 2 osoby rozmery 120 x 105 cm, výška 190 cm výkon 2010 W 7 ohrievačov karbonové vykurovacie telesá vlnová dĺžka 5,5-15 um vonkajší a vnútorné digitálny ovládací panel vnútorné a vonkajšie osvetlenie USB / CD / FM / Aux stereo radio ionizátor teplotný senzor strešná ventilácia celosklenené bezrámové dvere hrúbka skla 6 mm materiál drevo - kanadský jedľovec napájanie bežná zásuvka 230 V / 50 Hz hmotnosť 119 kg

E-shop NajlacnejsiSport.sk ponúka tento produkt MASTER i252 carbon za dobrú cenu 1 089 €. Tovar si môžete ľahko objednať priamo v online e-shope. Produkt je skladom a je v zahrnutej kategórii Infrasauny.

Môžete si prečítať na webe recenzie MASTER i252 carbon alebo skúsenosti s produktom alebo e-shopom, špecifikáciami informácií o predajcovi NajlacnejsiSport.sk. Existujú na webe aj tipy na to, kde kúpiť MASTER i252 carbon. Ďalšie podrobnosti o produkte a technické údaje sú uvedené nižšie.
Zobraziť celý popis produktu >>>

Parametre:

Výrobca Infrasauny
Dostupnosť Skladom 09.03.2021
Hodnotenie
Hodnotenie Dobré zákaznícke recenzie pre tento produkt a predajcu.
Kategória Infrasauny
EAN 8592833006196
Predavač NajlacnejsiSport.sk
NajlacnejsiSport.sk

Recenze MASTER i252 carbon a k e-shopu NajlacnejsiSport.sk

aj napriek tomu,že tovar MASTER i252 carbon bol doručený na dva razy som spokojná
zákazníčka

+ Rýchle vybavenie objednávky
+Výhodná akcia
Anonymný užívateľ

Odporúčam obchod NajlacnejsiSport.sk. Som spokojná s ich sluzbamy.
Andrea

Cena, rýchlosť dodania. Doprava zdarma aj pri ťažkej zákazke. Oplatí sa. Velky vyber Infrasauny.
Maťo

+ Rýchlosť reakcie na požiadavku a rýchlosť dodania tovaru MASTER i252 carbon.
Edit

Rýchle dodanie pekne a odborne zabalená zásielka
zákazník


Niektoré e-shopy ponúkajú vo veľkých mestách desiatky výdajných miest. Využite túto možnosť a ušetrite čas - vyzdvihnite tovar napr. Cestou z práce. Pozrite sa na stránky obchodu NajlacnejsiSport.sk, či túto možnosť ponúka. Kúpený tovar MASTER i252 carbon by ste si mohli rýchlo vyzdvihnúť.
Logo NajlacnejsiSport.sk e-shop

- tento produkt má katalógové výrobné číslo 8592833006196
- viac parametrov a obrázkov nájdete na stránkach výrobcu
Technický popis výrobku sa môže kedykoľvek zmeniť či upraviť. Sériové foto MASTER i252 carbon majú len informatívny charakter. Aktuálna cena tohto výrobku zo sekcie Infrasauny sa vždy nemusí byť zhodovať s výslednou cenou, tu nájdete vždy na stránkach obchodu NajlacnejsiSport.sk či v košíku pri objednávke.