Najlacnejšie Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L

Najlacnejšie Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L

  • Dobrá voľba
  • Vierohodný obchod
  • Výhodná doprava
Produkt už nie je dostupný.

Špecifikácie, popis a vlastnosti produktu

Popis výrobku: Infrasauny Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L Marimex
Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L sa vďaka svojmu dizajnu hodí do každého interiéru. Pri výrobe bolo použité kvalitné drevo kanadského jedľovca - hemlocku.  Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L umožňuje vychutnať kúzlo saunovania dvom osobám naraz. Malé rozmery umožňujú infrasaunu umiestniť v rodinnom dome ale aj v priestrannejšom byte. Dvere s dymovým sklom umožňujú pohodlný výhľad po okolí sauny. Súčasťou balenia je aj ionizátor a rádio/mp3 prehrávač. Táto infrasauna má aj podlahový žiarič.  Žiariče V infrasaune je rozmiestnených osem karbónových žiaričov. V porovnaní s inými typmi, karbónové žiariče tvoria tenké pásy, ktoré vyvinú povrchovú teplotu 70 - 170 stupňov Celzia. Karbónové žiariče dosiahnu maximálnu teplotu pomalšie, oproti tomu však majú dlhšiu životnosť (pri saunovaní 3x týždenne cca 90 rokov). Tento typ žiaričov prehreje ľudské telo rovnomerne a do hĺbky.    Plné využitie potenciálu infrasauny docielite nastavením teploty na 65°C. Zaistíte tak prevádzku infračervených žiaričov po celú dobu saunovacieho procesu. Miera účinnosti infrasaunovania závisí na intenzite infračerveného žiarenia, nie len na teplote vzduchu. Samotná teplota vzduchu v infrasaune sa pri nastavení na maximum pohybuje okolo 45 - 60°C. Pri stanovení nižšej cieľovej teploty sa infračervené žiariče vypnú, akonáhle teplota vzduchu dosiahne požadovaný stupeň. Zdravie  Pravidelné používanie infrasaun pozitívne ovplyvňuje ľudské zdravie. Saunovanie znižuje bolesť, obmedzuje stuhnutosť kĺbov, zvyšuje prekrvenie a pôsobí protizápalovo. V neposlednom rade navodzuje psychickú pohodu, znižuje svalový spazmus a posilňuje kardiovaskulárnu kondíciu. Infrasaunu je možné používať aj v prípadoch, kde zdravotný stav nepovoľuje používanie klasickej sauny. Samotné saunovanie navodzuje príjemný pocit pohody, uvoľňenia a relaxácie. Infrasauny sú natoľko bezpečné, že sa ich technológia používa aj v detských inkubátoroch. Spotreba   Prevádzka infrasaun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšia. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkaniva, preto nie je potrebné saunovaciu procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako je to pri fínskej saune.  Výhody infrasáun Marimex Zdravotný prínos Potenie a detoxikácia prebieha už pri 45-50°C. Vďaka tomu je proces infrasaunovania prístupnejší a vhodný aj pre deti. Nízka spotreba Infrasauna sa zapája do zásuvky s príkonom 230 V. Spotreba je veľmi podobná ako spotreba elektrickej žehličky. Jednoduchá inštalácia Stavbu infrasauny hravo zvládnu dve osoby do jednej hodiny. Jediné, čo bude k montáži potrebné, je skrutkovač. Ďalšie výhody infrasáun Marimex       Montáž Montáž infrasauny je rýchla aj jednoduchá. Na zachytenie jednotlivých častí sa používajú kufrové spony, čapy alebo klasické skrutky. Elektroinštalácia je už namontovaná od výrobcu, stačí len prepojiť kabeláž pomocou zásuviek a konektorov. Všetko je priehľadne označené.  

E-shop Marimex.sk ponúka tento produkt Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L za dobrú cenu 1 029 €. Tovar si môžete ľahko objednať priamo v online e-shope. Produkt je skladom a je v zahrnutej kategórii Infrasauny.

Môžete si prečítať na webe recenzie Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L alebo skúsenosti s produktom alebo e-shopom, špecifikáciami informácií o predajcovi Marimex.sk. Existujú na webe aj tipy na to, kde kúpiť Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L. Ďalšie podrobnosti o produkte a technické údaje sú uvedené nižšie.
Zobraziť celý popis produktu >>>

Parametre:

Výrobca Marimex Infrasauny
Dostupnosť 10.03.2021
Hodnotenie
Hodnotenie Pozitívne zákaznícke recenzie na Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L
Kategória Infrasauny
EAN 8590517980763
Predavač Marimex.sk
Marimex.sk

Recenze Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L a k e-shopu Marimex.sk

celkom som bol spokojný až na to že som čakal pár dni naviac
vlado

+ Rýchle vybavenie objednávky
+Výhodná akcia
Anonymný užívateľ

Odporúčam obchod Marimex.sk. Som spokojná s ich sluzbamy.
Andrea

Všetok tovar až ku mne domov, pre mňa úspora času a energie. Marimex.sk je top.
Miro

+ Rýchlosť reakcie na požiadavku a rýchlosť dodania tovaru Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L.
Edit

Pri nákupe nad 100e doprava zdarma a do 3-dní,super!
Michal tento produkt odporúča 👍


Niektoré e-shopy ponúkajú vo veľkých mestách desiatky výdajných miest. Využite túto možnosť a ušetrite čas - vyzdvihnite tovar napr. Cestou z práce. Pozrite sa na stránky obchodu Marimex.sk, či túto možnosť ponúka. Kúpený tovar Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L by ste si mohli rýchlo vyzdvihnúť.
Logo Marimex.sk e-shop

- tento produkt má katalógové výrobné číslo 8590517980763
- viac parametrov a obrázkov nájdete na stránkach výrobcu Marimex
Technický popis výrobku sa môže kedykoľvek zmeniť či upraviť. Sériové foto Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L majú len informatívny charakter. Aktuálna cena tohto výrobku zo sekcie Infrasauny sa vždy nemusí byť zhodovať s výslednou cenou, tu nájdete vždy na stránkach obchodu Marimex.sk či v košíku pri objednávke.