Kde kúpiť Infrasauna DeLuxe 2200 - karbon, farebná terapia + darček zdarma

Kde kúpiť Infrasauna DeLuxe 2200 - karbon, farebná terapia + darček zdarma

  • Skvelé tovar
  • Bezpečný nákup
  • Spoľahlivé doručenie
Produkt už nie je dostupný.

Špecifikácie, popis a vlastnosti produktu

Popis výrobku: Infrasauny Infrasauna DeLuxe 2200 - karbon, farebná terapia + darček zdarma
Infrasauna DeLuxe 2200 s karbónovými vykurovacími telesami a farebnou terapiou. Sauna je určená pre 2 osoby. Je vyrobená z kanadského jedľovca. O svetlo sa postará vnútorné LED osvetlenie. Je tu zabudované rádio. Infrasauna je vybavená ionizátorom, ktorý dodáva imitáciu čerstvého lesného vzduchu, osviežuje ľudské telo, redukuje stres. Sauna vyniká podlahovým kúrením, ktoré zaistí rovnomerne šírenie tepla a rýchle zahriatie studených nôh aj v miestnostiach s nízkou teplotou. Táto sauna je navyše vybavená farebnou terapiou. Je elektronicky riadená a skladá sa zo 7 základných farebných kompozícií, pri ktorých je možné efektívne aktivovať ľudské zmyslové bunky upokojujúce kožu, podporujúce krvný obeh alebo zmierňujúce tlak na nervovú sústavu. Farebná terapia má blahodarný vplyv na fyzickú a duševnú rovnováhu. V lekárstve sa farebné svetlá uplatňujú už dlhší čas práve pre upokojujúce účinky. DARČEK ZDARMA: Pre každú infrasaunu DeLuxe 2200 obdržíte 2 uteráky a 2 vonné esencie. Technické dáta: - počet osôb: 2 - výkon: 1905 W / podlahové karbonové kúrenie - osvetlenie: vnútorné LED - rádio: AM/FM/MP3/USB/SD/Bluetooth - príprava pre MP5: ÁNO - digitálny ovládací panel: ÁNO vnútorný - vykurovacie: 7x karbonové - podlahové kúrenie: ÁNO - vlnová dĺžka: 5,6-15 ěm - polička na nápoje: ÁNO 2x - teplotný senzor: ÁNO - drevo: kanadský jedľovec - ionizátor: ÁNO (citrónová esencia) - farebná terapia: ÁNO (7 farebných variácii) - dvere: tvrdšie bezpečnostné sklo - šírka vonkajšia: 1200 mm - výška vonkajšia: 1900 mm - diaľka: 1050 mm - hmotnosť: 110 kg

E-shop NajlacnejsiSport.sk ponúka tento produkt Infrasauna DeLuxe 2200 - karbon, farebná terapia + darček zdarma za dobrú cenu 1 050 €. Tovar si môžete ľahko objednať priamo v online e-shope. Produkt je skladom a je v zahrnutej kategórii Infrasauny.

Môžete si prečítať na webe recenzie Infrasauna DeLuxe 2200 - karbon, farebná terapia + darček zdarma alebo skúsenosti s produktom alebo e-shopom, špecifikáciami informácií o predajcovi NajlacnejsiSport.sk. Existujú na webe aj tipy na to, kde kúpiť Infrasauna DeLuxe 2200 - karbon, farebná terapia + darček zdarma. Ďalšie podrobnosti o produkte a technické údaje sú uvedené nižšie.
Zobraziť celý popis produktu >>>

Parametre:

Výrobca Infrasauny
Dostupnosť 29.04.2021
Hodnotenie
Hodnotenie Dobré zákaznícke recenzie pre tento produkt a predajcu.
Kategória Infrasauny
EAN 8595557903680
Predavač NajlacnejsiSport.sk
NajlacnejsiSport.sk

Recenze Infrasauna DeLuxe 2200 - karbon, farebná terapia + darček zdarma a k e-shopu NajlacnejsiSport.sk

celkom som bol spokojný až na to že som čakal pár dni naviac
vlado

+ Rýchle vybavenie objednávky
+Výhodná akcia
Anonymný užívateľ

+ objednávky z pohodlia domova , + prehľadné stránky , + dobrý opis produktov , + rýchle doručenie
Ľubica tento produkt odporúča 👍

Všetok tovar až ku mne domov, pre mňa úspora času a energie. NajlacnejsiSport.sk je top.
Miro

+ Rýchlosť reakcie na požiadavku a rýchlosť dodania tovaru Infrasauna DeLuxe 2200 - karbon, farebná terapia + darček zdarma.
Edit

Pri nákupe nad 100e doprava zdarma a do 3-dní,super!
Michal tento produkt odporúča 👍


Niektoré e-shopy ponúkajú vo veľkých mestách desiatky výdajných miest. Využite túto možnosť a ušetrite čas - vyzdvihnite tovar napr. Cestou z práce. Pozrite sa na stránky obchodu NajlacnejsiSport.sk, či túto možnosť ponúka. Kúpený tovar Infrasauna DeLuxe 2200 - karbon, farebná terapia + darček zdarma by ste si mohli rýchlo vyzdvihnúť.
Logo NajlacnejsiSport.sk e-shop

- tento produkt má katalógové výrobné číslo 8595557903680
- viac parametrov a obrázkov nájdete na stránkach výrobcu

V tejto kategórii Infrasauny sa môžete pozrieť aj na ďalší podobný sortiment:

Technický popis výrobku sa môže kedykoľvek zmeniť či upraviť. Sériové foto Infrasauna DeLuxe 2200 - karbon, farebná terapia + darček zdarma majú len informatívny charakter. Aktuálna cena tohto výrobku zo sekcie Infrasauny sa vždy nemusí byť zhodovať s výslednou cenou, tu nájdete vždy na stránkach obchodu NajlacnejsiSport.sk či v košíku pri objednávke.