Najlacnejšie Bazén Tampa 2,44 x 0,76 m bez filtrácie

Najlacnejšie Bazén Tampa 2,44 x 0,76 m bez filtrácie

  • Nové v ponuke
  • Preverený predajcu
  • Pekne zabalené
Produkt už nie je dostupný.

Špecifikácie, popis a vlastnosti produktu

Popis výrobku: Samonosné okrúhle bazény Bazén Tampa 2,44 x 0,76 m bez filtrácie Marimex
Bazén Tampa patrí medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie bazény v Slovenskej republike. Kúpanie vo vlastnom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Tampa je nízka cena, ľahká údržba a rýchle sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, nafúknuť horný golier a začať púšťať vodu. Stúpajúca voda sama bazén postaví. Od vybalenia bazéna môžete do 10 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a upratať na suché, nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite životnosť bazéna. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou. Pre ľahké nafúknutie odporúčame zakúpiť ručnú či elektrickú pumpu. Tento bazén je od roku 2016 dodávaný v tvare mnohouholníka. Bazénová fólia :   Laminovaná fólia bazéna Tampa je trojvrstvová, vystužená polyesterovou tkaninou. Hrúbka nafukovacieho goliera je 0,27 mm, podlahy 0,25 mm a steny 0,5 mm. Kvalitné spracovanie zabezpečí dlhodobé bezproblémové užívanie bazéna.   Pripojenie filtrácie : K bazénu môžete pripojiť kartušovú filtráciu z našej ponuky. Pre napojenie filtrácie sú pripravené prechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4"). Pre pripojenie kartušovej filtrácie je nutné dokúpiť: 6 ks bazénových hadíc 2 ks prechodu stenou 1 ks inštalačnej sady  Súčasťou balenia bazéna Tampa : bazén Tampa návod záslepky prechodov stien bazéna Tolerancia rozmerov bazéna :   Uvedené rozmery bazéna sú len orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu, objem napustenej vody alebo nafúknutie goliera. Povolená výrobná odchýlka je 5%.    Zapustenie bazéna Tampa:  Bazén Tampa nie je určený k celkovému ani čiastočnému zapusteniu do zeme. Ide o nadzemný bazén.  Uskladnenie bazéna Tampa:  Bazén Tampa nie je určený na celoročnú prevádzku a preto by mal byť na konci kúpacej sezóny zazimovaný. Bazén je potrebné vypustiť, umyť od nečistôt, osušiť a uložiť na suché miesto, kde nemrzne. Je vhodné bazén v priebehu zimy občas preskladať, aby na fólii nevznikli prehyby. Predĺžite tak jeho životnosť.  Detailné informáce o zazimovaní bazéna nájdete v návode, prípadne v našej Poradni.      

E-shop Marimex.sk ponúka tento produkt Bazén Tampa 2,44 x 0,76 m bez filtrácie za dobrú cenu 29 €. Tovar si môžete ľahko objednať priamo v online e-shope. Produkt je skladom a je v zahrnutej kategórii Samonosné okrúhle bazény.

Môžete si prečítať na webe recenzie Bazén Tampa 2,44 x 0,76 m bez filtrácie alebo skúsenosti s produktom alebo e-shopom, špecifikáciami informácií o predajcovi Marimex.sk. Existujú na webe aj tipy na to, kde kúpiť Bazén Tampa 2,44 x 0,76 m bez filtrácie. Ďalšie podrobnosti o produkte a technické údaje sú uvedené nižšie.
Zobraziť celý popis produktu >>>

Parametre:

Výrobca Marimex Samonosné okrúhle bazény
Dostupnosť 23.01.2021
Hodnotenie
Hodnotenie Dobré zákaznícke recenzie pre tento produkt a predajcu.
Kategória Samonosné okrúhle bazény
EAN 8590517005077
Predavač Marimex.sk
Marimex.sk

Recenze Bazén Tampa 2,44 x 0,76 m bez filtrácie a k e-shopu Marimex.sk

celkom som bol spokojný až na to že som čakal pár dni naviac
vlado

+ Rýchle vybavenie objednávky
+Výhodná akcia
Anonymný užívateľ

Odporúčam obchod Marimex.sk. Som spokojná s ich sluzbamy.
Andrea

Cena, rýchlosť dodania. Doprava zdarma aj pri ťažkej zákazke. Oplatí sa. Velky vyber Samonosné okrúhle bazény.
Maťo

+ Rýchlosť reakcie na požiadavku a rýchlosť dodania tovaru Bazén Tampa 2,44 x 0,76 m bez filtrácie.
Edit

Pri nákupe nad 100e doprava zdarma a do 3-dní,super!
Michal tento produkt odporúča 👍


Niektoré e-shopy ponúkajú vo veľkých mestách desiatky výdajných miest. Využite túto možnosť a ušetrite čas - vyzdvihnite tovar napr. Cestou z práce. Pozrite sa na stránky obchodu Marimex.sk, či túto možnosť ponúka. Kúpený tovar Bazén Tampa 2,44 x 0,76 m bez filtrácie by ste si mohli rýchlo vyzdvihnúť.
Logo Marimex.sk e-shop

- tento produkt má katalógové výrobné číslo 8590517005077
- viac parametrov a obrázkov nájdete na stránkach výrobcu Marimex

V tejto kategórii Samonosné okrúhle bazény sa môžete pozrieť aj na ďalší podobný sortiment:

Technický popis výrobku sa môže kedykoľvek zmeniť či upraviť. Sériové foto Bazén Tampa 2,44 x 0,76 m bez filtrácie majú len informatívny charakter. Aktuálna cena tohto výrobku zo sekcie Samonosné okrúhle bazény sa vždy nemusí byť zhodovať s výslednou cenou, tu nájdete vždy na stránkach obchodu Marimex.sk či v košíku pri objednávke.