Najlacnejšie Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie

Najlacnejšie Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie

  • Výborný produkt
  • Špecialista na bazény
  • Viac druhov dopravy
Cena
90 €
Dostupnosť
23.01.2021
Hodnotenie

Špecifikácie, popis a vlastnosti produktu

Popis výrobku: Montované okrúhle bazény Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie Marimex
Bazén Florida sa radí medzi veľmi obľúbené nadzemné bazény na Slovensku. Kúpanie vo vlastnom veľkom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Florida je výhodná cena, ľahká údržba, stabilita konštrukcie, široká hladina vody a ľahké sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, zostaviť podpornú konštrukciu, na ktorú sa navlečie bazénová fólia. Od vybalenia bazéna môžete do 30 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a upratať na suché, nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite životnosť bazéna. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou.  Bazénová fólia:Laminovaná fólia bazéna Florida je trojvrstvová, vystužená polyesterovou tkaninou. Hrúbka podlahy je 0,5 mm a steny 0,56 mm. Kvalitné spracovanie zabezpečí dlhodobé bezproblémové užívanie bazéna. Pripojenie filtrácie:K bazénu môžete pripojiť ľubovoľnú kartušovú či pieskovú filtráciu z našej ponuky. Pre napojenie filtrácie sú pripravené prechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4 "). Pre pripojenie pieskovej či kartušovej filtrácie je nutné dokúpiť:6 ks bazénových hadíc2 ks prechodov stien bazéna1 ks inštalačnej sady Súčasti balenia bazéna Florida: bazén Floridanávodzáslepky prechodov stien bazénaTolerancia rozmerov bazéna: Uvedené rozmery bazéna sú iba orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu či objem napustenej vody. Povolená výrobná tolerancia je 5%. Zapustenie bazéna Florida:Bazén Florida nie je určený k celkovému ani čiastočnému zapusteniu do zeme. Ide o nadzemný bazén.Uskladnenie bazéna Florida:Bazén Florida nie je určený k celoročnej prevádzke a preto by mal byť na konci kúpacej sezóny zazimovaný. Bazén je potrebné vypustiť, umyť od nečistôt, osušiť a uložiť na suché miesto, kde nemrzne. Je vhodné ho v priebehu zimy občas preskladať, aby vo fólii nevznikali prehyby. Predĺžite tak jeho životnosť.Detailné informácie o zazimovaní bazéna nájdete v návode, prípadne v našej Poradni. 

E-shop Marimex.sk ponúka tento produkt Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie za dobrú cenu 90 €. Tovar si môžete ľahko objednať priamo v online e-shope. Produkt je skladom a je v zahrnutej kategórii Montované okrúhle bazény.

Môžete si prečítať na webe recenzie Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie alebo skúsenosti s produktom alebo e-shopom, špecifikáciami informácií o predajcovi Marimex.sk. Existujú na webe aj tipy na to, kde kúpiť Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie. Ďalšie podrobnosti o produkte a technické údaje sú uvedené nižšie.
Zobraziť celý popis produktu >>>

Parametre:

Výrobca Marimex Montované okrúhle bazény
Dostupnosť 23.01.2021
Hodnotenie
Hodnotenie Dobré zákaznícke recenzie pre tento produkt a predajcu.
Kategória Montované okrúhle bazény
EAN 8590517007149
Predavač Marimex.sk
Marimex.sk

Recenze Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie a k e-shopu Marimex.sk

celkom som bol spokojný až na to že som čakal pár dni naviac
vlado

Rýchle dodanie Montované okrúhle bazény,poradili cez telefón skvelo.Som spokojná, super.
Evka

+ objednávky z pohodlia domova , + prehľadné stránky , + dobrý opis produktov , + rýchle doručenie
Ľubica tento produkt odporúča 👍

Všetok tovar až ku mne domov, pre mňa úspora času a energie. Marimex.sk je top.
Miro

+ Rýchlosť reakcie na požiadavku a rýchlosť dodania tovaru Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie.
Edit

Pri nákupe nad 100e doprava zdarma a do 3-dní,super!
Michal tento produkt odporúča 👍


Niektoré e-shopy ponúkajú vo veľkých mestách desiatky výdajných miest. Využite túto možnosť a ušetrite čas - vyzdvihnite tovar napr. Cestou z práce. Pozrite sa na stránky obchodu Marimex.sk, či túto možnosť ponúka. Kúpený tovar Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie by ste si mohli rýchlo vyzdvihnúť.
Logo Marimex.sk e-shop

- tento produkt má katalógové výrobné číslo 8590517007149
- viac parametrov a obrázkov nájdete na stránkach výrobcu Marimex

V tejto kategórii Montované okrúhle bazény sa môžete pozrieť aj na ďalší podobný sortiment:

Technický popis výrobku sa môže kedykoľvek zmeniť či upraviť. Sériové foto Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie majú len informatívny charakter. Aktuálna cena tohto výrobku zo sekcie Montované okrúhle bazény sa vždy nemusí byť zhodovať s výslednou cenou, tu nájdete vždy na stránkach obchodu Marimex.sk či v košíku pri objednávke.