Najlacnejšie Bazén Florida 3,05x0,76 m bez príslušenstva

Najlacnejšie Bazén Florida 3,05x0,76 m bez príslušenstva

  • Predávaný produkt
  • Preverený obchod
  • Pekne zabalené
Cena
119 €
Dostupnosť
23.04.2021
Hodnotenie

Špecifikácie, popis a vlastnosti produktu

Popis výrobku: Montované okrúhle bazény Bazén Florida 3,05x0,76 m bez príslušenstva Marimex
Bazén Florida sa radí medzi veľmi obľúbené nadzemné bazény na Slovensku. Kúpanie vo vlastnom veľkom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Florida je výhodná cena, ľahká údržba, stabilita konštrukcie, široká hladina vody a ľahké sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, zostaviť podpornú konštrukciu, na ktorú sa navlečie bazénová fólia. Od vybalenia bazéna môžete do 30 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a upratať na suché, nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite životnosť bazéna. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou.  Bazénová fólia:Laminovaná fólia bazéna Florida je trojvrstvová, vystužená polyesterovou tkaninou. Hrúbka podlahy je 0,27 mm a steny 0,5 mm. Kvalitné spracovanie zabezpečí dlhodobé bezproblémové užívanie bazéna. Výhody bazénov Florida: Jednoduchá montážBazén Florida je možné postaviť bez stavebných úprav na pozemku. Stačí len postaviť nosnú konštrukciu a napnúť na ňu bazénovú fóliu. Do hodiny od vybalenia bazéna sa môže napúšťať voda. Stabilita a veľkosťBazénovú plachtu vypína pevná kovová konštrukcia, ktorá umožňuje, aby boli bazény vyrábané aj vo veľkých rozmeroch. Široká vodná plocha tak poskytuje dostatočný priestor na kúpanie. SezónnosťBazén stojí na záhrade len v období kúpacej sezóny. Akonáhle príde zima, uvoľní priestor na záhrade iným aktivitám. Vďaka tomu môže byť každé leto ľahko postavený inde.Pripojenie filtrácie:K bazénu môžete pripojiť ľubovoľnú kartušovú či pieskovú filtráciu z našej ponuky. Pre napojenie filtrácie sú pripravené prechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4 "). Pre pripojenie pieskovej či kartušovej filtrácie je nutné dokúpiť:6 ks bazénových hadíc2 ks prechodov stien bazéna1 ks inštalačnej sady Súčasti balenia bazéna Florida: bazén Floridanávodzáslepky prechodov stien bazénaTolerancia rozmerov bazéna: Uvedené rozmery bazéna sú iba orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu či objem napustenej vody. Povolená výrobná tolerancia je 5%. Zapustenie bazéna Florida:Bazén Florida nie je určený k celkovému ani čiastočnému zapusteniu do zeme. Ide o nadzemný bazén.Uskladnenie bazéna Florida:Bazén Florida nie je určený k celoročnej prevádzke a preto by mal byť na konci kúpacej sezóny zazimovaný. Bazén je potrebné vypustiť, umyť od nečistôt, osušiť a uložiť na suché miesto, kde nemrzne. Je vhodné ho v priebehu zimy občas preskladať, aby vo fólii nevznikali prehyby. Predĺžite tak jeho životnosť.Detailné informácie o zazimovaní bazéna nájdete v návode, prípadne v našej Poradni. 

E-shop Marimex.sk ponúka tento produkt Bazén Florida 3,05x0,76 m bez príslušenstva za dobrú cenu 119 €. Tovar si môžete ľahko objednať priamo v online e-shope. Produkt je skladom a je v zahrnutej kategórii Montované okrúhle bazény.

Môžete si prečítať na webe recenzie Bazén Florida 3,05x0,76 m bez príslušenstva alebo skúsenosti s produktom alebo e-shopom, špecifikáciami informácií o predajcovi Marimex.sk. Existujú na webe aj tipy na to, kde kúpiť Bazén Florida 3,05x0,76 m bez príslušenstva. Ďalšie podrobnosti o produkte a technické údaje sú uvedené nižšie.
Zobraziť celý popis produktu >>>

Parametre:

Výrobca Marimex Montované okrúhle bazény
Dostupnosť 23.04.2021
Hodnotenie
Hodnotenie Dobré zákaznícke recenzie pre tento e-shop Marimex.sk
Kategória Montované okrúhle bazény
EAN 8590517007149
Predavač Marimex.sk
Marimex.sk

Recenze Bazén Florida 3,05x0,76 m bez príslušenstva a k e-shopu Marimex.sk

celkom som bol spokojný až na to že som čakal pár dni naviac
vlado

+ Rýchle vybavenie objednávky
+Výhodná akcia
Anonymný užívateľ

+ objednávky z pohodlia domova , + prehľadné stránky , + dobrý opis produktov , + rýchle doručenie
Ľubica tento produkt odporúča 👍

Všetok tovar až ku mne domov, pre mňa úspora času a energie. Marimex.sk je top.
Miro

+ Super výhoda- dovoz až pred dvere
danka

Pri nákupe nad 100e doprava zdarma a do 3-dní,super!
Michal tento produkt odporúča 👍


Niektoré e-shopy ponúkajú vo veľkých mestách desiatky výdajných miest. Využite túto možnosť a ušetrite čas - vyzdvihnite tovar napr. Cestou z práce. Pozrite sa na stránky obchodu Marimex.sk, či túto možnosť ponúka. Kúpený tovar Bazén Florida 3,05x0,76 m bez príslušenstva by ste si mohli rýchlo vyzdvihnúť.
Logo Marimex.sk e-shop

- tento produkt má katalógové výrobné číslo 8590517007149
- viac parametrov a obrázkov nájdete na stránkach výrobcu Marimex

V tejto kategórii Montované okrúhle bazény sa môžete pozrieť aj na ďalší podobný sortiment:

Technický popis výrobku sa môže kedykoľvek zmeniť či upraviť. Sériové foto Bazén Florida 3,05x0,76 m bez príslušenstva majú len informatívny charakter. Aktuálna cena tohto výrobku zo sekcie Montované okrúhle bazény sa vždy nemusí byť zhodovať s výslednou cenou, tu nájdete vždy na stránkach obchodu Marimex.sk či v košíku pri objednávke.